Michal Balla

Tréner Michal Balla je hnedý pás pod Fernandom Araujom. V Jungle Bjj Bratislava vyučuje Brazilske jiu jitsu a grappling. BJJ sa venuje už skoro 10 rokov a je účastníkom a výhercom mnohých domácich a zahraničných turnajov.

O BJJ

Brazílske jiu jitsu je bojový šport, ktorý nepoužíva údery a kopy, ale páky, škrtenia a znehybnenia súpera. Vďaka tomu vie aj fyzicky slabší protivník poraziť fyzicky silnejšieho. Bjj je vhodný šport ako základ pre niekoho, kto ešte žiaden bojový šport nerobil a bojí sa úderov. Prípadne ako vstupná brána pre športovcov, ktorí chcú neskôr presedlať do sveta MMA. V našom klube sa snažíme aktívne zápasiť a zúčastňujeme sa domácich aj zahraničných turnajov, napr. Kings of Jungle, SLAM, Grappling Industries, AJP a rôznych iných. Samozrejme, ak len chceš vyventilovať od roboty alebo školy a nemáš záujem o súťaženie, tak ťa do ničoho tlačiť nebudeme. Vidíme sa na tréningu.

O Tréningu

Na prvý tréning stačí prísť v tričku a teplákoch bez zipsu a ideálne bez vreciek. Časom je potrebné si zaobstarať kimono respektíve vybavenie na grappling. Cena tréningov je následovná: dospelí 70€, deti 50€, študenti 35€.

PONDELOK

7:00 Bjj Gi

18:30 Bjj No – Gi

UTOROK

17:30 Deti 6+ r.

18:30 Bjj Gi

STREDA

18:30 Open mat – Sparing

ŠTVRTOK

17:30 Deti 6+ r.

18:30 Bjj Gi

PIATOK

7:00 Bjj No – Gi

18:30 Bjj No – Gi

 

Gi = kimono


No – Gi = grappling = tréning bez kimona


ROZVRH JE PLATNÝ DO 30.6.2022

Kontakt